X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Střešní krytina CENTRO 2M Alu Matt
Střešní krytina CENTRO 2M Alu Matt

Střešní krytina CENTRO 2M Alu Matt

546 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 0 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 kus

Barva Bratex:
Celkem k úhradě
Počet
kus
Produkt nelze zakoupit online. Kontaktujte nás pro informace o možnostech nákupu.

Bratex Centro prolamuje bariéry maloformátové a velkoformátové střešní krytiny. Technologická kombinace nabízí délky až 4 m, přičemž zachovává patentované prvky přesného maloformátového systému s nastavitelnou délkou posledního modulu.

Hybridní krytina


Bratex Centro prolamuje bariéry maloformátové a velkoformátové střešní krytiny


Jedná se o technologickou kombinaci mezi velkoformátovou a maloformátovou krytinou, kde jsou zachovány všechny patentované prvky přesného maloformátového systému s možností délky až do 4 m s nastavitelnou délkou posledního modulu. Centro je nejpokročilejší forma střešní krytiny s převratnými prvky jako jsou např. segmentační kapsy s proměnlivou hloubkou v rámci překrytí čtyř plechů, kapilární drážky proti vzlínání vody nebo poslední nastavitelný modul proti běžné deformaci krytiny u hřebene.Bratex Compensation Pack

Díky řešení dvousegmentové kompenzační kapsy s proměnlivou hloubkou tabule hybridní střešní krytiny neklesají vůči okapu a místo rohů čtyř tabulí není viditelné.

Optimální hmotnost tabule

Nastavitelná délka posledního modulu, který je vždy prolisovaný se zakončením o délce 25 mm (tzv. perem). Mimořádnou výhodou je absence dodatečného přibití na poslední lať, stabilní podloží k montáži hřebenáče, ventilační pásky, absence absorbování sněhu a deště a zachování celkové šířky tabule.

Bratex Flexi-End

Nastavitelná délka posledního modulu, který je vždy prolisovaný se zakončením o délce 25 mm (tzv. perem). Mimořádnou výhodou je absence dodatečného přibití na poslední lať, stabilní podloží k montáži hřebenáče, ventilační pásky, absence absorbování sněhu a deště a zachování celkové šířky tabule.

Bratex Easy-Lift

Z výroby vyražené dva otvory na konci tabule (tzv. na peru) umožňují profesionální vytahování krytiny na střechu a předcházejí rizikovému proražení plechu. Otvory Easy- Lift jsou vyraženy do plechů s min. délkou 4 modulů – výše uvedená fotografie je pouze ilustrativní.

Ještě rychlejší montáž

Z výroby vyražené dva otvory na konci tabule (tzv. na peru) umožňují profesionální vytahování krytiny na střechu a předcházejí rizikovému proražení plechu. Otvory Easy- Lift jsou vyraženy do plechů s min. délkou 4 modulů – výše uvedená fotografie je pouze ilustrativní.

Snadná přeprava

Tabule hybridní plechové střešní krytiny jsou kratší a snadněji se přepravují u distributora a při přenášení na místě stavby.

Hybridní technologie

Hybridní střešní tašky jsou technologickým mostem mezi produktem v modulární technologii a možností řezání na požadovanou velikost. Střešní tašky Centro a Horizon se vyrábějí ve dvou modelech - na míru a na tabule pevné délky. O volbě modelu objednaného produktu rozhodují podmínky investice nebo preference investora.

Natavitelný poslední modul

Nastavitelná délka posledního modulu, který je vždy prolisovaný se zakončením o délce 25 mm (tzv perem). Mimořádnou výhodou je absence dodatečného přibití na poslední lať, stabilní podloží k montáži hřebenáče, ventilační pásky, absence absorbování sněhu a deště a zachování celkové šířky tabule.

 

 

 

Jedna tabule - celá řada kladů

Skandinávská kvalita pro drsné povětrnostní podmínky a „zelenější“ způsob života

Přírodní materiály

Plech SSAB GreenCoat s použitím biotechnologie (BT) nahrazuje ve finální lakované vrstvě velkou část sloučenin pocházejících z ropy švédským řepkovým olejem. To znamená menší zátěž pro životní prostředí díky eliminaci vypouštění škodlivých látek do ovzduši..

Zodpovědný rozvoj

Naše výroba je založena pouze na surovinách nejvyšší kvality, které pocházejí z renomovaných evropských hutních koncernů. V každé výrobní etapě pečlivě monitorujeme kvalitu materiálu, počínaje nákupem surovin, až po jejich balení a dopravu  

Spolupráce a důvěra

Dlouhá léta spolupráce nám umožnila vytvořit kulturu a vztah, jež jsou založeny na vzájemné důvěře, otevřenosti a také nejvyšší péči o bezpečnost. Víme, jak důležitý je pro nás a také pro naše zákazníky neustálý rozvoj inovativních řešení a technologických zlepšení. Proto se každý den snažíme vydat ze sebe vše, abychom dokázali odolat nejnovějším výzvám měnícího se světa.  

Spolupráce s SSAB

Díky spolupráci s renomovaným skandinávským výrobcem lakovaných plechů SSAB splňují naše výrobky nejvyšší evropské kvalitativní standardy. Velmi kvalitní střešní plechová krytina Bratex má až 75letou záruku na funkčnost.  

 

 Ekologie a udržitelný rozvoj

Životní prostředí je pro nás velmi důležité. Vyvíjíme naše výrobky udržitelným způsobem s použitím inovativních a ekologických technologií, které nám budou sloužit po mnoho let. V našem portfoliu lze najít mezi jinými plech SSAB GreenCoat, který je nejekologičtějším řešením na trhu a je určen pro výrobu střešních plášťů, zakrytí fasád a výrobu okapních systémů.

Materiály dodávané společností SSAB umožňují získat lehčí výrobky pro výrobu střešního pláště a současně zachovat nejvyšší úroveň jejich trvanlivosti.

Barevný nátěr ze švédského řepkového oleje.

Většina ocelových výrobků s barevným nátěrem GreenCoat® nabízí udržitelnou povrchovou úpravu, jaká se obvykle ve stavebnictví nevyskytuje. Patentovaný biologicky rozložitelný nátěr BT (Bio-based Technology), jenž byl uveden na trh v roce 2012, využívá podstatný podíl švédského řepkového oleje namísto fosilního oleje a je tak jediným stavebním nátěrem na trhu vyrobeným z přírodních složek pro použití ve vnějším prostředí (střechy a fasády). Tím se výrazně snižuje ekologická stopa budovy. 

Nátěr také neobsahuje chromáty v souladu s nařízením REACH, je bezpečný při manipulaci, neuvolňuje žádné škodlivé emise a nabízí prokazatelně dlouhou životnost na budovách řadu desítek let.

 

 

 

Plechová tašková krytina vycházející ze skandinávské tradice

Otevřenost novým řešením nás doprovází od samotného začátku – už od roku 1996jsme zahájili spolupráci s předním výrobcem vysokopevnostní oceli. Skandinávský koncern SSAB je pro společnost Bratex Dachy Mrzygłód strategickým dodavatelem lakovaných plechů, které vycházejí z biotechnologie. Materiály dodávané společností SSAB umožňují získat lehčí výrobky pro výrobu střešního pláště a současně zachovat nejvyšší úroveň jejich trvanlivosti.

Střešní doplňky – k čemu slouží a kde je používáme?

Střecha není jen krytina. Nezbytné jsou i prvky, které slouží k montáži nebo doplnění krytiny. Množství střešních doplňků může být děsivé, ale bez nich nelze vytvořit bezpečnou, odolnou a estetickou střechu.

Střešní doplňky představují širokou škálu produktů. Jejich absence má za následek rychlou destrukci plechové krytiny i přes její dlouhou životnost. Pokud takovou možnost máte, je nejlepší je zakoupit společně s plechem od jednoho výrobce. Získáváte jistotu, že všechny prvky k sobě ladí, mají stejnou povrchovou úpravu nebo barvu. Kompletní zastřešení zabrání nepříjemným překvapením. V naší nabídce naleznete veškeré potřebné příslušenství.

 

 

RoofingCad – optimalizace Vaší střechy

Pohodlný návrh střešní krytiny, automatický výpočet požadovaných materiálů a zpracování odhadů.

Zcela zdarma máme k dispozici profesionální program pro optimalizaci Vaší střechy. Vypočítáme, kolik materiálu budete potřebovat s přesností 1mm.

Vše na jednom místě. Od projektu až po cenovou nabídku.

 

 

Dripstop + Soundcontrol*

Tabule mohou být na spodní straně volitelně vybaveny podstřešní fólií SOUNDCONTROL, která snižuje zvuk deště dopadajícího na plech o 6 dB. Dostupná je také anti-kondenzační fólie DRIPSTOP, která zadržuje vlhkost z usazující se vodní páry – použití u nezateplených objektů. Fólie je aplikovaná automaticky během výrobního procesu.

*pouze pro vybrané produkty

 

 

 Prodejní síť střešních krytin 

NORTIA PRODUCTS je výhradním dodavatelem produktů BRATEX na českém a slovenském trhu.

Působíme pod značkou NORTIA PRODUCTS, která díky spolupráci s největšími výrobci poskytuje vysoce kvalitní materiály za nejnižší možné ceny. Specializujeme se na plechové, titanzinkové a hliníkové střešní krytiny. V naší nabídce najdete také veškeré střešní doplňky, jako jsou střešní okna, okapy, střešní membrány a mnoho dalších nezbytných výrobků potřebných ke stavbě střechy.

Naše produkty jsou široce dostupné po celé České republice díky naší velmi rozsáhlé prodejní síti. Spolupracujeme s mnoha partnerskými prodejci, kteří naše výrobky nabízejí ve městech i na venkově. Díky této síti můžete snadno zakoupit naše výrobky téměř kdekoli v ČR. Jsme hrdí na to, že jsme schopni zajistit širokou dostupnost našich produktů a zabezpečit, aby naši zákazníci měli přístup k nejlepším materiálům pro své stavební projekty. Naše prodejní místa jsou strategicky umístěna tak, aby byla zajištěna pohodlná dostupnost pro naše zákazníky bez ohledu na jejich místo bydliště. Díky této rozsáhlé síti můžete spolehnout na to, že naše produkty jsou snadno dostupné po celé České republice.


Chcete se dozvědět více?

Navštivte naše webové stránky,
kde najdete veškeré informace.

 Parametry

Kód
BXCE2MHLM701606
Efekt laku
Matný hrubozrnný
Druh plechu
Hliníkový
Druh laku
Polyesterový
Tloušťka plechu
0.6 mm
Tloušťka laku
25 μm
Záruka na funkci
75 let
Záruka na barvu
25 let
Kód
BXCE2MHLM701606
Efekt laku
Matný hrubozrnný
Druh plechu
Hliníkový
Druh laku
Polyesterový
Tloušťka plechu
0.6 mm
Tloušťka laku
25 μm
Záruka na funkci
75 let
Záruka na barvu
25 let