X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Opravná lepící páska Vibest Top 50
Opravná lepící páska Vibest Top 50

Opravná lepící páska Vibest Top 50

17 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 17 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 bezny metr

Celkem k úhradě
Počet
bezny metr
SKLADEM

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 25 bezny metr

Opravná páska Vibest Top je vysoce kvalitní lepicí páska, speciálně navržená pro opravy střešních fólií. Je ideální pro rychlé a spolehlivé opravy poškození, která mohou nastat při pokládání fólií Ventia a Vaxo. Tato páska je vysoce odolná proti roztržení a vytažení, což zajišťuje dlouhodobou trvanlivost opravy i při náročných podmínkách.

Opravná lepící páska Vibest Top 50

Opravná páska Vibest Top je vysoce kvalitní lepicí páska, která je speciálně navržena pro opravy střešních fólií. Je ideální pro rychlé a spolehlivé opravy poškození, která mohou nastat při pokládání fólií Ventia a Vaxo. Tato páska je vysoce odolná proti roztržení a vytažení, což zajišťuje dlouhodobou trvanlivost opravy i při náročných podmínkách.

Rozměry:
 • Délka 25 bm.
 • Šířka 50 mm
Vlastnosti:
 • Teplotní odolnost -30 °C až +80 °C: Zajišťuje stabilitu a funkčnost i při širokém rozsahu teplot.
 • Vysoká odolnost proti vlhkosti: Udržuje pevnost lepidla i při vlhkých podmínkách.
 • Multifunkční použití (v interiéru i exteriéru): Flexibilita v aplikaci podle potřebného prostředí.
 • Materiál vyztužený PES: Poskytuje vyšší pevnost a odolnost vůči mechanickému namáhání.
 • Ochranná vrstva ze silikonového papíru: Udržuje lepší manipulaci a ochranu před poškozením během skladování a aplikace.
 • Oboustranné potažení akrylátovým disperzním lepidlem: Zajišťuje silné spojení s podkladem a opravovanými materiály.
 • Stabilizovaná proti UV záření: Chrání pásku před degradací a zajišťuje dlouhou životnost i na slunci.
 • Vyztužená polyesterovou síťovinou: Dodává pevnost a odolnost proti trhání.
 • Nadprůměrná odolnost proti stárnutí a změkčení: Zaručuje dlouhodobou spolehlivost opravy i při dlouhodobém vystavení různým povětrnostním podmínkám.
Materiál a skladování

Opravná páska Vibest Top je vyrobena z polypropylenu (PP), což je tvrdý, tepelně odolný a pružný materiál, který je šetrný k životnímu prostředí a lidskému zdraví. Při skladování by měla být páska chráněna před přímým slunečním zářením a uchovávána při normální vlhkosti (50-70 %) a při teplotě vzduchu kolem 23 °C, pokud je to možné. To pomáhá udržet optimální podmínky pro její dlouhodobou životnost a spolehlivost při použití.

Použití

Opravná páska Vibest Top je ideální pro rychlé opravy střešních fólií, které vyžadují vysokou pevnost lepidla a odolnost proti povětrnostním vlivům. Její schopnost snadné aplikace a vysoká spolehlivost dělá z tohoto produktu ideální volbu pro profesionální i domácí použití při údržbě střech.