X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300
Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300
Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300

Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300

133 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 133 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 bezny metr

Barva:
Celkem k úhradě
Počet
bezny metr
U dodavatele, dodací lhůta: 3 dny

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 5 bezny metr

Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300

Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300 je profesionální komínová páska určená k utěsnění spojení mezi střechou a komínem nebo stěnou. Je vyroben z plisovaného hliníku, s povrchem pokrytým polyesterovou barvou. Spodní část je celá opatřena butylovým lepidlem pro snadnou instalaci.

Tento produkt je dostupný v následujících barevných variantách:
  • cihlově červená RAL 8004
  • hnědá RAL 8017
  • šedočerná RAL 7016
  • černá RAL 9005
Rozměry:
  • Šířka: 300 mm
  • Délka: 5 m
Materiál:
  • Hliník lakovaný speciální barvou, na jedné straně potažený vrstvou butylového lepidla (po celé šířce).

Všechny naše výrobky jsou vysoké kvality a pocházejí od prověřeného evropského výrobce s vynikajícími výkonnostními parametry. Komínový pás EuroTec Classic AL 300 je odolný proti stárnutí a povětrnostním podmínkám, včetně teplotních výkyvů a UV záření. Tento pás poskytuje účinnou ochranu proti dešťové vodě a prachu a je ideální pro izolaci spojení komína.

Použití:

Naše komínové pásky se používají kolem komínů, arkýřů a střešních oken jako praktické spojovací prvky mezi střechou a stěnou. Komínový připojovací pás EuroTec Classic AL 300 se snadno instaluje díky vrstvě butylového lepidla, která zajistí pevné přilnutí ke střešním taškám. Tento pás poskytuje vynikající ochranu proti dešti a prachu, je snadno tvarovatelný a aplikovatelný. Díky skládanému hliníku lze pás pohodlně natáhnout do různých směrů. Před pokládkou je důležité zajistit, že povrch pro lepení je čistý a suchý. Spoje pásku na stěně lze jednoduše přizpůsobit libovolné délce nebo šířce pomocí nůžek.