X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Plastová koncovka trubky ø 25 mm
Plastová koncovka trubky ø 25 mm

Plastová koncovka trubky ø 25 mm

41 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 41 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 kus

Celkem k úhradě
Počet
kus
SKLADEM

Plastové koncovky trubek jsou konstrukčními prvky určenými k uzavření konců rur, což zajišťuje uzavřenou konstrukci. Jsou vyrobeny z polypropylenu odolného vůči změnám počasí a UV záření. Produkt je dostupný pouze v černé barvě.

Plastová koncovka trubky ø 25 mm
Systém z oceli a hliníku:

Plastové koncovky trubek jsou konstrukčními prvky určenými k uzavření konců rur, což zajišťuje uzavřenou konstrukci. Jsou vyrobeny z polypropylenu odolného vůči změnám počasí a UV záření. Produkt je dostupný pouze v černé barvě.

V posledních letech se protisněhové trubky staly velmi populárním prvkem ochrany proti sněhovým závalům. Jejich hlavním úkolem je zabránit náhlému sesuvu sněhu ze střechy. Díky svému estetickému vzhledu splňují protisněhové trubky nejvyšší nároky na design. V naší nabídce nabízíme ideální kompromis mezi cenou a kvalitou. Všechny držáky jsou vyrobeny z ocelového plechu a roury z hliníku, což zajišťuje lehkost a odolnost vůči atmosférickým podmínkám. Nabízíme různé typy protisněhových trubek, vhodné pro různé typy střešních krytin.

Stoupací plošina

Montáž na všechny druhy krytin

Naše trubky proti sněhu lze instalovat na jakýkoli typ střešních krytin. Díky naší široké nabídce máme v sortimentu produkt, který lze namontovat na každý typ střešního krytu. Bez ohledu na materiál, ze kterého je vaše střecha vyrobena, jsme schopni dodat vhodné řešení pro vaše potřeby. Trubky proti sněhu zajišťují bezpečnost a chrání střechu před poškozením sněhem a ledem. Nabízíme různé modely a barvy, které se hodí k designu vaší střechy.

Zinkový povlak

Všechny prvky jsou vyráběny z oceli, která prošla procesem pocínování. Jedná se o nejúčinnější a nejtrvalejší způsob ochrany oceli před korozí. Během procesu pocínování dochází k pronikání zinkových atomů do vnější vrstvy oceli, vytváří se povrchová slitina železa a zinku, která tvoří ochrannou vrstvu proti korozi. Trvanlivost zinkových povlaků může v závislosti na podmínkách dosáhnout až 100 let.

Práškové lakování

Povrchová úprava práškovým lakováním je odolná proti korozi, chemikáliím, vysokým teplotám a mechanickému poškození. Elektricky nabité částice práškové barvy se nanášejí na kovový povrch, který se pak zahřeje na 140-200°C, což způsobí tání a polymerizaci prášku. Výhody práškového lakování zahrnují hladký povrch bez prasklin a skvrn, antikorozní účinky, odolnost proti mechanickému poškození, tepelnou a chemickou odolnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Protisněhové trubky: a počet potřebných úchytů

Od čeho závisí počet úchytů?

  • od úhlu sklonu střechy (čím větší, tím větší počet úchytů je vyžadován)
  • od délky střešní plochy (krokev) - nad 6 m je vyžadováno zvýšení počtu úchytů, nebo dokonce montáž druhé řady zábradlí
  • v případě standardních délek krokví se používá počet úchytů dle následující tabulky
Úhel sklonu střechy Délka trubky Počet úchytů na 1 trubku
Do 20 stupňů 1,50 m 2
2,00 m 3
20 – 40 stupňů 1,50 m 3
2,00 m 4
Nad 40 stupňů 1,50 m 4
2,00 m 5

Ochranný nátěr – standardní dostupné barvy:*
* Dostupnost barev se může lišit v závislosti na produktuRAL 8004

RAL 8017

RAL 8019
RAL 8012
RAL 3004
RAL 9005
RAL 7016
RAL 6020
Pozink

Potřebujete pomoc s objednávkou? Kontaktujte nás, pomůžeme!