X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Celohliníkový větrací pás Vental TOP
Celohliníkový větrací pás Vental TOP

Celohliníkový větrací pás Vental TOP

57 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 0 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 bezny metr

Šířka:
Barva:
Celkem k úhradě
Počet
bezny metr
Není skladem. Doba dodání bude upřesněna.

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 5 bezny metr

Vysoce kvalitní hřebenové pásy vyrobené z hliníku. Dokonale plní funkci větrání a také utěsňují hřebeny a rohy střechy – účinně izolují proti vodě a sněhu, dobře chrání proti prachu a nečistotám. Vyznačují se vysokou trvanlivostí a vynikajícím provedením.

Hřebenový pás Vental Top

Hřebenový pás Vental Top je skvělou volbou pro ochranu a ventilaci hřebenů a nároží střechy. Tento produkt je vyroben ze skládaného hliníku o tloušťce 0,14 mm, s povrchem natřeným polyesterovou barvou. Je k dispozici ve čtyřech moderních barevných variantách: cihlově červená, hnědá, grafitová a černá. Na spodní straně jsou butylové lepicí pásky, které zajišťují snadnou a bezpečnou montáž, s vysokou přilnavostí ke střešním taškám.

Rozměry:
  • Délka role: 5 m
  • Šířka pásu: 300 mm
Oblasti použití

Hřebenový pás Vental Top má široké využití v oblasti střešních krytin. Používá se hlavně u hřebene a na nárožích střechy, přímo pod hřebenáče. Jeho úkolem je chránit hřeben střechy před povětrnostními vlivy a utěsnit ho. Vzduch ze střechy uniká ven, což zajišťuje dobré větrání střechy. To je velmi důležité, aby se zabránilo hromadění vlhkosti a vzniku plísní pod střechou.

Montáž hřebenového pásu je jednoduchá a nekomplikovaná. Je důležité instalovat ho za suchého počasí a při teplotách nad 5 °C. Povrch hřebene musí být před instalací čistý a suchý, bez jakýchkoli nečistot. Profilovaný hliník se dobře přizpůsobuje nepravidelným tvarům střešních tašek.

Vlastnosti
  • Materiál: Skládaný hliník s butylovými lepicími páskami
  • Odolnost: Odolný proti UV záření a teplotním výkyvům, což zajišťuje dlouhou životnost
  • Barevné varianty: Cihlově červená, hnědá, grafitová, černá.
  • Paropropustnost: Je vybaven nejnovější technologií mikroventilace, což zajišťuje vynikající ochranu a ventilaci hřebene.
  • Ochrana: Poskytuje kompletní ochranu před vodou, deštěm, sněhem a nečistotami
  • Instalace: Jednoduchá instalace za suchého a teplého počasí (optimální teplota nad 5 °C).
  • Paropropustný povrch: asi 230 cm²/bm
Instalace

Je důležité instalovat hřebenový pás Vental Top za suchého počasí a při teplotách nad 5 °C. Povrch střešních tašek musí být čistý a suchý pro správnou přilnavost butylových lepicích pásků. Minimální přesah hřebenového pásu na hřebenáčích by měl být 50 mm, při spojování dvou rolí je doporučený přesah minimálně 75 mm.

Použití

Hřebenový pás Vental Top je ideální pro různé typy střešních krytin, poskytuje efektivní odvětrání a odvzdušnění podkroví. Díky své odolnosti proti stárnutí a vysokému UV odolnosti je vhodným a doporučovaným produktem pro stavbu nebo renovaci střech.