X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit
Držák trubkového zachytávače - falcované Klik krytiny - dvoutrubkový
Držák trubkového zachytávače - falcované Klik krytiny - dvoutrubkový
Držák trubkového zachytávače - falcované Klik krytiny - dvoutrubkový

Držák trubkového zachytávače - falcované Klik krytiny - dvoutrubkový

260 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 260 Kč

S DPH

Uvedená cena je za 1 kus

Barva:
Celkem k úhradě
Počet
kus
Není skladem. Doba dodání bude upřesněna.

Protisněhové trubky: Účinná ochrana střechy před sněhovými závaly. Lehký, odolný design z oceli a hliníku. Ideální kompromis mezi cenou a kvalitou, bezvrtaná montáž, dokonalé sladění s barvou střešní krytiny

Držák trubkového zachytávače falcované klik krytiny - dvoutrubkový
Systém z oceli a hliníku:

V posledních letech se protisněhové trubky staly velmi populárním prvkem ochrany proti sněhovým závalům. Jejich hlavním úkolem je zabránit náhlému sesuvu sněhu ze střechy. Díky svému estetickému vzhledu splňují protisněhové trubky nejvyšší nároky na design. V naší nabídce nabízíme ideální kompromis mezi cenou a kvalitou. Všechny držáky jsou vyrobeny z ocelového plechu a roury z hliníku, což zajišťuje lehkost a odolnost vůči atmosférickým podmínkám.

Nabízíme různé typy protisněhových trubek, vhodné pro různé typy střešních krytin. Jednou z nejoblíbenějších krytin je plech se stojatou drážkou. Konstrukce montážních držáků je velmi jemná a elegantní, skvěle zapadá do celkové architektury střechy. Montáž těchto držáků je bez vrtání, což znamená, že nedochází k poškození střešní krytiny a zachování záruky. Navíc je možné barevně perfektně sladit protisněhové trubky s barvou střešní krytiny.

Parametry:

Použití: plech se stojatou drážkou
Dostupné jsou 2 modely: nízký falc (do 28 mm) a vysoký falc (do 38 mm)
Vyrobený z ocelového plechu o tloušťce 3 mm
2 verze držáku: pro jednotlivou nebo dvojitou trubku
Rozměry trubky: Ø25x2 mm
Neinvazivní montáž
Chrání střechu před náhlým sesuvem sněhu ze střechy

Materiál

Žárově pozinkovaný ocelový profil; nabízen v přírodním provedení (nelakovaném) nebo práškově nastříkaný. Držák v atypických barvách dostupný na objednávku (s příplatkem, termín realizace do 7 dnů).

 

Stoupací plošina

Montáž na všechny druhy krytin

Naše trubky proti sněhu lze instalovat na jakýkoli typ střešních krytin. Díky naší široké nabídce máme v sortimentu produkt, který lze namontovat na každý typ střešního krytu. Bez ohledu na materiál, ze kterého je vaše střecha vyrobena, jsme schopni dodat vhodné řešení pro vaše potřeby. Trubky proti sněhu zajišťují bezpečnost a chrání střechu před poškozením sněhem a ledem. Nabízíme různé modely a barvy, které se hodí k designu vaší střechy.

Zinkový povlak

Všechny prvky jsou vyráběny z oceli, která prošla procesem pocínování. Jedná se o nejúčinnější a nejtrvalejší způsob ochrany oceli před korozí. Během procesu pocínování dochází k pronikání zinkových atomů do vnější vrstvy oceli, vytváří se povrchová slitina železa a zinku, která tvoří ochrannou vrstvu proti korozi. Trvanlivost zinkových povlaků může v závislosti na podmínkách dosáhnout až 100 let.

Práškové lakování

Povrchová úprava práškovým lakováním je odolná proti korozi, chemikáliím, vysokým teplotám a mechanickému poškození. Elektricky nabité částice práškové barvy se nanášejí na kovový povrch, který se pak zahřeje na 140-200°C, což způsobí tání a polymerizaci prášku. Výhody práškového lakování zahrnují hladký povrch bez prasklin a skvrn, antikorozní účinky, odolnost proti mechanickému poškození, tepelnou a chemickou odolnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Protisněhové trubky: a počet potřebných úchytů

Od čeho závisí počet úchytů?

  • od úhlu sklonu střechy (čím větší, tím větší počet úchytů je vyžadován)
  • od délky střešní plochy (krokev) - nad 6 m je vyžadováno zvýšení počtu úchytů, nebo dokonce montáž druhé řady zábradlí
  • v případě standardních délek krokví se používá počet úchytů dle následující tabulky
Úhel sklonu střechy Délka trubky Počet úchytů na 1 trubku
Do 20 stupňů 1,50 m 2
2,00 m 3
20 – 40 stupňů 1,50 m 3
2,00 m 4
Nad 40 stupňů 1,50 m 4
2,00 m 5

Ochranný nátěr – standardní dostupné barvy:*
* Dostupnost barev se může lišit v závislosti na produktuRAL 8004

RAL 8017

RAL 8019
RAL 8012
RAL 3004
RAL 9005
RAL 7016
RAL 6020
Pozink

Obecná pravidla montáže

Způsob montáže:

Úchyt pro protisněhovou trubku slouží k upevnění protisněhových trubek na střechy pokryté plechem se stojatou drážkou. Důležitou výhodou úchytu, která chrání plech před poškrábáním, je jeho neinvazivní montáž (na svorku). Úchyt by měl být namontován na každé drážce/falci. Maximální výška falce je 32 mm. Produkt je dostupný ve dvou variantách: úchyt pro jednotlivou trubku nebo úchyt pro dvojitou trubku.

Produkt je vyroben z ocelového plechu o odpovídající tloušťce, což zajišťuje dostatečnou pevnost a odolnost. Díky své konstrukci poskytuje bezpečné a spolehlivé upevnění, které vydrží i náročné podmínky zimního období. Montáž je jednoduchá a nevyžaduje speciální nástroje, což usnadňuje jeho instalaci a údržbu. Úchyt je navržen tak, aby minimalizoval riziko poškození střechy a zajistil dlouhou životnost systému protisněhové ochrany.

Návod k montáži sněhové ochrany:

  • Úchyty sněhové trubky by měly být upevněny ke konstrukci dřevěné střechy vruty do dřeva podle normy PN-EN 14592+A1:2012.
  • Doporučené místo montáže první řady trubek je ve výšce vaznice
  • Krajní úchyty je nutné namontovat tak, aby byly blízko okraje

Pozor! Rozteč úchytů, počet upevňovacích vrutů a jejich rozměry by měly být určeny v technickém projektu, v závislosti na sklonu střešní plochy a sněhové zátěžové zóně, s ohledem na nosnost prvků cca 2 kN.
Vruty 6 mm x 60 mm pro upevnění úchytů ke střešní ploše lze nalézt zde: Vruty pro upevnění sněhové ochrany

 

 

Potřebujete pomoc s objednávkou? Kontaktujte nás, pomůžeme!